Ranking najlepszych szamponów przeciwłupieżowych

Ranking najlepszych szamponów przeciwłupieżowych

UWAGA! Zalecamy kupowanie zaprezentowanych produktów w dobrych sklepach internetowych. Otrzymujemy informacje, że na serwisach aukcyjnych pojawiły się podrobione produkty.
Jeśli masz pytania związane z łupieżem lub odnośnie prezentowanych produktów – skontaktuj się z nami!

O Dandrene – liderze rankingu

Zastanawiasz się, dlaczego to właśnie szampon Dandrene został liderem tego rankingu?

Odpowiedź jest prosta: to bezdyskusyjnie najlepszy szampon przeciwłupieżowy. Szampon łączący właściwości lecznicze z kosmetycznymi. Decydując się na Dandrene nie tylko zyskasz skuteczną broń do walki z łupieżem, ale i świetny kosmetyk pielęgnacyjny.

Oto główne zalety tego szamponu:

Fantastyczna skuteczność

Dandrene zawdzięcza ją umiejętnemu połączeniu leków przeciwgrzybiczych z substancjami hamującymi łojotok, stabilizującymi procesy replikacji naskórka, oraz pielęgnującymi zarówno skórę głowy, jak i włosy. Leki imidazolowe: ketokonazol i klimbazol, wzajemnie się uzupełniają. To, między innymi, decyduje o przewadze naszego lidera nad popularnym leczniczym Nizoralem.

Pełen skład szamponu znajdziesz na jego oficjalnej stronie internetowej – sprawdź: Dandrene.pl, jak się przekonasz - tak przemyślaną recepturą nie może pochwalić się żaden inny szampon.

Kompletna formuła przeciwłupieżowa

Lepszej formuły nie znajdziesz. Oprócz wspominanych wyżej leków przeciwgrzybiczych (jeden z nich - ketokonazol – działa też silnie przeciwłojotokowo) w Dandrene wkomponowano wyciągi z roślin o właściwościach grzybobójczych i przeciwzapalnych. Na szczególną uwagę zasługują wyciągi z krzewu manuka i wierzby bijącej.

Działanie ochronne Dandrene zawdzięcza m.in. wyciągowi z granatu. Polifenole i bioaktywne substancje ze wszystkich roślinnych wyciągów zawartych w szamponie dbają o kondycję skóry głowy i włosy. Do tego dochodzi kilka ważnych witamin i związków mineralnych. Całość składa się na bardzo przemyślaną i silnie działającą kompozycję, ale to jeszcze nie wszystko...

Dodatkowe korzyści

Dandrene to jedyny szampon, którego potencjał wykorzystasz w 100,00 procentach. Stosując go możesz mieć pewność, że substancje lecznicze, ochronne, pielęgnacyjne nie spłyną z Twoich włosów wraz z pianą. Przeciwnie – pozostaną na skórze, a nawet dostaną się jeszcze głębiej. Jest to możliwe dzięki nanosomom – malutkim cząsteczkom świetnie przenikającym bariery tkankowe. Po nałożeniu szamponu na głowę nanosomy (i kryjące się w nich substancje aktywne) przenikną głęboko do skóry głowy, będą w stanie się w niej utrzymać i przez długi czas po umyciu włosów będą likwidować łupież i chronić Cię przed nim.

Ta cecha decyduje o unikalności Dandrene, o jego wyjątkowości, skuteczności, a nawet wydajności.

Jesteś gotów / gotowa na wykorzystanie tego potencjału?

Więcej informacji o szamponie szukaj na stronie dystrybutora, czyli Dandrene.pl oraz na stronie głównej rankingu.

Zobacz ranking najlepszych szamponów przeciwłupieżowych